İngiltere Londra’da yaşamış olmanın ve dünyanın birçok yerinde bulunarak tat ve kültürleri ilk elden araştırmış olmanın getirdiği tecrübeyle yola çıkan Serkan Çetinkaya, Türkiye’de Reserve Kitchen Co.’yu hayata geçirdi.

Deneyim ve tecrübelerin paylaşılma isteği ile ortaya atılan ilk tohum İstanbul’da hayat buldu. Farklı kültür ve tatların mutfak kültürünü ilham alarak kendi lezzetine ve mükemmelliyetinin oluşturduğu eşsizliği denemeniz için ayrılan en güzel yer, reserve. Ayrıcalıklı olduğunu her misafire hissettirme amacıyla kendi ismini bulan Reserve ilk restoran-cafe şubelerini açarak misafirlerini ağırlamaya başladı.

Mekanı tasarlarken Londra’nın tarihi dokusunu, mimari güzelliğini, yemekleri ve zevklerini farklı kültürlerden de edinilmiş tecrübelerle harmanlayarak “reserve” edilmiş tatları, Viyana Menşeili julius Meinl kahvelerini de bünyesine katarak kaliteli yaşam anlayışı doğrultusunda sizler için sunuyor..

Dünya mutfağının farklı lezzetlerinden oluşan zengin menüsünün yanı sıra 3. nesil kahveleri ile de ön plana çıkan Reserve Kitchen Co.’nun var olma amacı; insanların en çok zaman geçirdiği işleri ve evlerinden sonra kendilerini özgür ve doğal hissedebilecekleri, bazen tek başlarına bazense dostlarıyla kaliteli ve farklı kültürlere eşlik edebilecekleri bir ortam yaratmak.

Reserve Kitchen Co. en küçük detaylarda bile fark edilebilecek şık dokusu, zarif sunumu, kaliteli mutfağı ile günün her saatinde hayatınıza bir tutam keyif katmak için ilk günkü heyecanını koruyor.